شبیه ساز اندروید، دانلود بهترین شبیه سازهای اندروید – تکنولایف

میتوانید فلش یا درایو USB بوتیبل برای ویندوز ۱۰ و… درحقیقت، درایو ریکاوری، یک نسخه کپی از محیط ویندوز ۱۰ شما روی منبع دیگری، مانند درایو USB یا DVD نگه داری میکند. بیلد ۱۹۵۳۶ آخرین بیلد منتشرشده در حلقهی Fast است و طبق ادعای مایکروسافت، بخشی از نسخهی بعدی ویندوز ۱۰ برای دسکتاپ (۲۰H2) نخواهد بود. بنابراین اگر دستگاه شما از برق جدا شود، آنگاه تأمین انرژی BIOS برعهده باتری CMOS خواهد بود. اگر تغییری در درایورها و تنظیمات بایوس ایجاد شد، آنان را برگردانید یا از Restore factory settings در بایوس استفاده کنید.

تنظیمات یک درایو ریکاوری را انجام دهید. هیچ کار دیگری لازم نیست انجام دهید صبر کنید فرآیند کامل شود. APK (اپلیکیشن اندروید) مورد نظر را برای نصب (اعم از بسته برنامه Google یا موارد دیگر) را بردارید و فایل را در پوشه ابزار و در فهرست SDK خود قرار دهید. این نرمافزار یک شبیهساز فوقالعاده و سریع اندروید است که به توسعهدهندگان اجازه میدهد اپلیکیشنهای خود را روی نسخههای مختلف اندروید تست کنند. Secure Boot یک قابلیت UEFI به حساب میآید که اجازه میدهد تنها سیستم عاملهای امضا شده روی کامپیوتر شما کار کنند و این به محافظت از شما در برابر بدافزارهای گوناگون یاری میرساند.

Phoenix OS نام یکی دیگر از جدیدترین شبیه سازهای اندروید است که برای کامپیوترهای شخصی توسعه داده شده است و تجربه فراگیری را در زمینه بازی ارائه میدهد. ویندوز 11 در اصل محصولی برای کامپیوترهای شخصی بوده و مستقیما روی گوشی/ تبلت اندرویدی نصب نمیشود. دفعه بعد که مایکروسافت یک بروزرسانی قابل توجه و پایدار را برای ویندوز 11 منتشر کرد، رایانه شما برنامه Insider را به طور خودکار ترک می کند و به یک ساختار معمولی محکم تغییر می کند.

۱. آخرین فایل ISO در دسترس برای Windows 10 Insider را دانلود کنید. خبر خوب اینکه نرمافزار VMWare Workstation Player که از آن برای تهیه این راهنما استفاده کردهایم به صورت رایگان در دسترس است. MEmu App Player یک انتخاب عالی برای یک شبیه ساز با کیفیت است که کار خود را کاملاً انجام می دهد. برای رفع مشکل خرابی ویندوز، اولین کاری که باید انجام دهید اینست که رایانه شخصی خود را وارد محیط WindowsRecovery Environment کنید.

برای اجرای این روش، ابتدا سیستم خود را ری استارت کنید، در زمانی که سیستم مجدد در حال بالا آمدن است، کلید F8 را به صورت متوالی فشار دهید تا زمانی که وارد صفحه نمایش Startup options شود. این شبیه ساز یکی از ابزارهای جدید توسعه داده شده برای اجرای اپلیکیشن های اندرویدی در کامپیوترهای شخصی محسوب میشود. شما حالا میتوانید با اجرای Startup Repair ویندوز فایلهای معیوب را تعمیر و بازیابی کنید. در نهایت روی Finish کلیک کنید تا سیستم تعمیر و ریاستارت شود. به هر حال، اگر رایانه شخصی شما هنوز دچار مشکل نشده است، خوب است با ایجاد یک درایو ریکاوری یا دیسک تعمیر سیستم که در آینده بتوانید از آن استفاده کنید به رفع مشکل در آینده کمک کنید.

۴ روش رفع مشکل ارور GPT در نصب ویندوز ۱۰، ۸، ۷ و تبدیل پارتیشن GPT به MBR را یاد بگیرید. بخش بوت همچنین میزبان Master Boot Record (MBR) است که شامل امضای دیسک، جدول پارتیشن ها برای دیسک و مقدار کمی کد به نام master boot code است. برای رفع مشکل Startup repair کامپیوتر میتوانید از برخی نرم افزارها هم استفاده کنید. سپس روی Startup Repair کلیک کنید تا ابزار ریپیر استارتاپ به اسکن ویندوز پرداخته و خطاها را پیدا کرده و به طور خودکار رفع کند.

این نسخه ها داراری برخی از اشکالات و خطاها هستند و همچنین برخی از ویژگی هایی که مایکروسافت ماه گذشته معرفی کرده است را ممکن است نداشته باشند. همچنین MEmu از ویژگی نصب اپلیکیشنهای فرمت APK با یک کلیک پشتیبانی میکند؛ یعنی این که میتوانید بستههای اپلیکیشنهای موجود در حافظه کامپیوتر خودتان را به راحتی در این شبیهساز نصب کنید. در آخر، روی دکمه Launch App کلیک می کنید و لذت ببرید.

دکمه دقیقی که باید بفشارید بستگی به تولیدکننده مادربرد یا لپتاپ دارد و بنابراین باید با جستجو در اینترنت و وارد کردن مدل مادربرد یا نام لپتاپ در کنار یکی از عبارتهای «Bios Key» یا «UEFI Key»، دکمه مورد نظر را پیدا کنید. بعد از نصب هر دو نسخه یک بار کامپیوتر خود را ریستارت کنید و برنامه اجرا کنید با دریافت آیپی و وارد کردن آن در گوشی تصویر مانیتور را در اندروید نمایش دهید. برنامه. صفحه بوت دیفالت ویندوزتان را تبدیل به صفحه بوت اندروید می کند. سیستم را روشن کنید و چند بار کلید F11 را فشار دهید تا پنجره Recovery Manager ( در ویندوز 7) باز شود.

قدم دوم: به محض اینکه آرم ویندوز روی صفحه شما ظاهر شد ، دکمه روشن / خاموش را فشار دهید. اگر رایانه روشن میشود، اما میتوانید داخل ویندوز بروید، میتوانید از ابزار داخلی Startup Repair ویندوز برای ریپیر ویندوز 7 استفاده کنید. توجه: اگر Optional Diagnostic Data را در نصب ویندوز 10 خود غیرفعال کرده باشید، تنظیمات به شما می گویند که قبل از نصب به روزرسانی های Insider ابتدا باید این ویژگی را فعال کنید. شما وارد منوی گزینه های بوت پیشرفته ویندوز خواهید شد. دیسک را وارد کرده و سیستم را ری استارت کنید.

برای بوت کردن هم ابتدا کامپیوتر خود را ری استارت کنید. شبیه سازی GPS ، و در به روز رسانی جدید ، امکان تغییر سرعت GPS با استفاده از صفحه کلید و یافتن مختصات آدرس IP وجود داشت ، برای این کار فقط باید آداپتور GPS را بارگیری کنید. در ادامه فهرستی از معروف ترین شبیه ساز اندروید برای رایانه را مشاهده میکنید. امکانات Wine موجود در اندروید قابل توجه است. 3- در مرحله اول زبان مراحل نصب را انتخاب کرده و بر روی Next کلیک کنید. در این حالت باید مراحل قبلی را تکرار کرده و در صفحه نصب ویندوز روی گزینه Install Widows کلیک کنید.

در ادامه این راهنما با مراحل انجام این کار آشنا میشویم. در نظر داشته باشید که ویندوز 11 هنوز در مراحل آزمایشی خود قرار دارد و تا رسیدن به نسخه عمومی فاصله زیادی دارد. بنابراین فقط در صورت داشتن بک آپ کامل از اطلاعات خود، پیش نمایش ویندوز 11 را بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود به صورت آزمایشی نصب کنید! مایکروسافت به صورت رسمی از سیستم مورد نیاز ویندوز 11 پرده برداشته که البته آنقدرها سختگیرانه نیست، اما در عین حال ممکن است برای قشر اندکی از کاربران دردسرساز شود.

نکته : چنانچه در نظر دارید این نسخه را بر روی مجازی ساز مانند VMware Workstation و یا VitualBox نمایید تنها نیاز است ISO خود را به ماشین مجازی خود متصل کنید. از آنجایی که این برنامه از شبیه ساز های اندرویدی جدید توسعه داده شده است، جای تعجبی ندارد که باگ هایی در آن وجود داشته باشد. یک شبیه ساز عالی که بازی های اندرویدی را روی دسک تاپ می آورد. همه در انتظار نصب بهترین شبیه ساز Android در رایانه شخصی ویندوز 10 خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید