بهترین برنامه شبیه ساز اندروید؛ دانلود نرم افزار های شبیه ساز اندروید برای ویندوز 10

هرچند که نبود بعضی از تنظیمات و ابزار ها، ممکن است به مذاق بعضی از کاربران خوش نیاید؛ اما باید گفت که Andy در حال حاضر یکی از بهترین امولاتور های اندروید است و سعی می کند تا حد ممکن به نیاز های نرم افزاری و گیمی شما به بهترین شکل پاسخ دهد. با تمام این تفاسیر، Windows 11 روی اندروید نصب میشود. سیستم عامل ویندوز فون Windows Phone یک سیستم عامل تجاریه که توسط شرکت مایکروسافت تولید شده و مدیریت میشه .

البته نباید فراموش کرد که ویندوز 11 روی اندروید به طور تمام و کمال همانند ویندوز 11 روی PC نیست، بلکه تنها اپلیکیشن Windows 11 Launcher است. آیا شبیه ساز ویندوز برای اندروید وجود دارد؟ این ایده برای افرادی که حافظه گوشی های هوشمندشان تمام شده است یا به سادگی از یک بازی دلخواه جدید پشتیبانی نمی کنند ایده آل است. اما شما با استفاده از یک برنامه واسط، میتوانید اندروید را بر روی رایانه شخصی خود نیز داشته باشید. گوگل در سال 2012 فراز و نشیب های زیادی رو پشت سر گذاشته.سیستم عامل محبوب Android مورد استقبال گرم گوشی های هوشمند قرار گرفت در حالی که در اندروید در بین تبلت ها به اندازه گوشی های هوشمند موفق نبود.

نوع رابط کاربری نیز یکی دیگر از مهم ترین عوامل چند دستگی کاربران در میان شبیه ساز های مختلف است، که البته در بیشتر موارد به معنای بهتر یا بدتر بودن آن ها نیست، بلکه به معنای تنوع خواسته ها و سلیقه های کاربران است. سیستم عامل یه نوع نرم افزار سیستمیه و درواقع رابط بین کاربر و سخت افزاره . اگر قبلاً کاربر ویندوز فون بودهاید و رابط کاربری آن را دوست دارید میتوانید از این اپلیکیشنها و لانچر مخصوص مایکروسافت استفاده کنید.

با انواع شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر میتوان انواع برنامهها یا بازیهای اندرویدی را بر روی رایانه شخصی تجربه کرد، یکی از مهمترین کاربردهای استفاده از شبیه سازهای اندروید (جدا از تمامی موارد گفته شده) آن است که میتوانید در یک بازی یا یک اپلیکیشن، در کنار اکانت خود در موبایل، یک اکانت دیگر بر روی ویندوز بسازید و با دو پلتفرم از برنامه یا بازی مورد نظر خود استفاده کنید.

اگر می خواهید یک بازی که فقط از گیم پدهای ایکس باکس 360 پشتیبانی می کنند را بازی کنید می توانید x360ce tool را امتحان کنید. مرحله دوم: پس از اینکه فایل نصب استخراج شد، (ترفندها) به صفحه زیر برخورد می کنید که میبایست روی گزینه Next کلیک کنید. اگر هنگام کلیک راست روی یک فایل، گزینه های 7-Zip را ندارید، 7-Zip را از منوی Start باز کنید و سپس فایل EXE را که می خواهید باز کنید، جستجو کنید. پس از دانلود و نصب لانچر، آن را باز کنید. نرم افزار LDPlayer یکی دیگر از بهترین شبیه ساز های اندروید برای بازی است که ساختار آن با اندروید 7.1 چیده شده است.

ولی بدلیل استفاده عموم از واژه برنامه نویسی اندروید ما نیز از همین ادبیات استفاده می کنیم. نسخه سیستم عامل 4.2.2 استفاده می شود و در برنامه شما به طور خودکار وارد حقوق مدیر (root) می شوید. هرچند که با توجه ماهیت کلی امولاتور ها، طبیعی است که اگر در اجرای بعضی از نرم افزار ها یا بازی ها با مشکل مواجه شوید. احتمالاً هنگام اجرای این دستور با خطای Operation not permitted مواجه شوید که بیشتر به خاطر مشکلات پارتیشن بندی و تفاوت پارتشین بندی در لینوکس و ویندوز است.

ما در ادامه دو روش را معرفی میکنیم که با استفاده از آنها میتوانید فایلهای exe (باز هم تاکید میکنیم که تنها تعداد محدودی از برنامهها و بازیهای قدیمی کامپیوتر) را به apk تبدیل کرده و روی تلفن همراه اندروید خود نصب کنید. برای همگام سازی اندروید و ویندوز 10، همزمان با باز کردن برنامه بر روی گوشی، برنامه را برروی کامپیوترتان نیز باز کنید. بنابراین اگر بنا به هر دلیل نتوانستید از روش اصلی نصب برنامه های اندروید روی ویندوز 11 استفاده به عمل آورید میتوانید روش هایی که در این بخش برای انجام این کار در ویندوز 10 نام برده میشوند را مورد استفاده قرار دهید.

از جمله خصوصیات کلیدی هستند که در نرم افزار Andy به چشم می خورند. Google چندین گزینه شبیهسازی از قبل پیکربندی شده در منوی دستگاههای Nexus / Pixel در دسترس دارد، اما شما میتوانید پارامترها را به صورت دستی نیز تنظیم کنید. قدم اول: از سایت رسمی iDisplay آخرین نسخه نرم افزار را برای ویندوز یا مک خود دانلود کنید. لازم به ذکر این نکته است که ساب سیستم WSA در ویندوز 11 از اپلیکیشنهای اندرویدی که سرویس های موبایل گوگل برای اجرا نیاز دارند پشتیبانی نمیکند.

شبیه ساز MEmu Play یک برنامه نسبتا جدید است که توانایی اجرای بازیها و برنامههای اندرویدی با بهترین عملکرد ممکن را دارد. با این حال، میتوانید از خدماتی مانند Chrome Remote Desktop یا Splashtop برای پخش جریانی برنامههای ویندوز به Samsung Dex استفاده کنید. برای غیرفعالسازی نیز همین مسیر را طی کنید. زیرا برای ورود به فروشگاه Google Play و فروشگاه Galaxy و دسترسی به کتابخانه برنامههایی Android خود به این اطلاعات نیاز خواهید داشت. حالا گزینه Remove Android را از حالت انتخاب خارج کنید و روی دکمه install کلیک کنید.

البته تنظیمات و بخش هایی نیز برای آن تعبیه شده که خارج از محیط اندروید گونه ی نرم افزار قرار دارد. در BlueStacks هیچگونه شبیهسازی وجود ندارد بلکه خود برنامه اندروید اجرا خواهد شد. درود – استفاده از حلقه های مختلف اینسایدر (Insider) برای کاربران حرفه ای که از آن برای توسعه اپلیکیشن ها و همچنین تست سازگاری برنامه با نسخه های SDK آینده استفاده می شود، پیشنهاد می گردد و یا توجه به وجود نسخه پایدار ویندوز ۱۰ ۱۹۰۳ و بزودی ۱۹۰۹ استفاده از سرویس Insider برای کاربری معمول پیشنهاد نمی شود.

می توان آن را با استفاده از نقشه برداری صفحه کلید راه اندازی کرد و سپس برنامه ها را با کلیک یک دکمه باز کرد. در پنجره باز شده، پوشه یا فولدر مقصد را انتخاب کرده و روی OK کلیک کنید. پس از باز شدن برنامه، روی “I have a portable application” کلیک کنید. در فولدر appp همانند شکل زیر، با نگه داشتن Shift و راست کلیک باید بتوانید Shell ویندوزی خود را ببینید ولی هدف ما استفاده از Shell لینوکس هست. این بدان معناست که شما از یک موتور گرافیکی ارتقا یافته استفاده خواهید کرد و بازی های تان را سریعتر و زیباتر اجرا می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید