آموزش کامل کار با Windows Defender در ویندوز 10 (ویندوز دیفندر) – تک تیپ

همچنین برخیها نیز گزارش دادهاند که هنگام چت کردن بعضی از پیامها در گوشی هوشمندشان نشان داده میشوند، اما در نسخهی وب واتساپ این پیامها با تأخیر ظاهر میشوند و یا اصلاً نشان داده نمیشوند. در بعضی از لپتاپها، یک یا چند پارتیشن به صورت پیشفرض در این لیست وجود دارد. ویندوز 10 نسخه پرو به صورت پیشفرض بر روی کامپیوترهای قدرتمندتری نصب شده است که اغلب برای مصارف تجاری از آنها استفاده میشود.

نه تنها قبل از نصب ویندوز بلکه قبل از نصب هر سیستم عاملی ، باید قدرت سخت افزاری سیستم تون رو بررسی کنید و ببینید آیا سخت افزار کامیپوتر یا لپ تاپ تون توانایی اجرای این نسخه از ویندوز رو داره یا نه . پس در اولین قدم برای نصب ویندوز روی کامپیوتر یا لپ تاپ این است که سخت افزار کامپیوتر خود را با لیست زیر مطابقت دهید تا بتوان از کارکردن صحیح آن مطمئن شوید. برای مثال یکی از رایجترین شکلهای این مشکل این است که وقتی یک پیام جدید در واتساپ دریافت میکنید، در گوشی شما آن پیام به نمایش در میآید اما در نسخهی وب واتساپ چیزی برای شما ظاهر نمیشود.

همچنین، بررسی کنید که آیا اتصال اینترنت شما خوب کار میکند یا نه. برای این کار مطابق راهنمای روش دوم پیش بروید تا به سادگی دیوایستان را با این برنامه همگامسازی کنید. 4. روی Browse کلیک کنید و به پوشهای بروید که ابزارهای پلتفرم ADB را در آن ذخیره کردهاید. گام دوم: روی گزینهی «See all apps» کلیک کرده و سپس بگردید تا اپلیکیشن واتساپ را در این لیست پیدا کنید. مایکروسافت مشغول کار بر روی پروژهای با نام رمز « Sun Valley» (درهی خورشید) است که این شرکت از آن به «sweeping visual rejuvenation of Windows» (نوسازی بصری گستردهی ویندوز) یاد میکند که باعث دگرگونی و تغییرات بسیار گستردهای در ظاهر ویندوز خواهد شد.

مایکروسافت چندین هفته پیش از برگزاری این مراسم برای رونمایی از سیستم عامل جدیدش خبر داده بود، اما چندین روز پیش بیلد ویندوز 11 فاش شد و با ظاهرش و برخی قابلیتهایش آشنا شدیم. نسخهی وب واتساپ در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و در این سالها بهروزرسانیهای زیادی دریافت کرده که یا قابلیتهای جدیدی به آن اضافه کردهاند یا عملکردش را بهبود دادهاند. بنابراین به منظور حل مشکل پیدا نکردن وای فای در لپ تاپ پیشنهاد میکنیم که این لوازم را خاموش کرده و سیم آنها را از پریز برق جدا کنید.

پاک کردن حافظهی کش واتساپ در گوشی هوشمند یکی دیگر از روشهای حل مشکل سینک نشدن نسخهی وب واتساپ است. بیل گیتس دارای چه سیستم عاملی است؟ از این روی، گروهی از برنامهنویسان، تصمیم گرفتهاند یک بچ فایل مخصوص برای این کار آماده و منتشر کنند تا کاربر بتوانند هر دو سیستمعامل ویندوز 10 و ویندوز 11 را در کنار هم بر روی سیستم خود داشته باشند. اگر همچنان با مشکل کار نکردن وبکم در سرفیس پرو یا دیگر کامپیوترها روبهرو هستید، چارهای جز انتظار برای انتشار بهروزرسانیهای تازه برای رفع باگ های ویندوز 11 نخواهید داشت. بیش از چهار سال از انتشار ویندوز 10 میگذرد.

در برنامه Insider ویندوز چهار حلقه متفاوت وجود دارد – Skip Ahead, Fast, Slow, and Release – که تعیین می کند که چه چیزی از ویندوز 10 برای دستگاه فعلی در دسترس است. گوشی موبایل خود را از منوی کشویی دستگاه موردنظر، انتخاب کنید. این نسخه از اندروید 13 هر چند کاملا ابتدایی است و احتمالا بسیاری از ویژگیهای نسخه نهایی اندروید 13 را نداشته باشد اما امکان اجرای سیستم عاملهای دیگری در کنار اندروید را به کاربران میدهد. این نسخه از اینترنت اکسپلورر به عنوان مرورگر پیشفرض استفاده میکند، اما تنظیمات امنیتی بسیار محدودتر از شرایط معمول است.

پلتفرم واتساپ در بهروزرسانیهای اخیرش گزینهی «Linked Devices» را جایگزین گزینهی قدیمی «WhatsApp Web» کرده است. به هر حال اگر پس از خرید نسخه قانونی ویندوز 10 نتوانستید ویندوز آن را به صورت موفقیت آمیز فعال کنید، مایکروسافت ویژگی جدیدی را به نام ابزار رفع عیب فعال سازی، در بهروزرسانی سالگرد این سیستم (Anniversary Update) معرفی کرده که می تواند در بسیاری از موارد کارگشا باشد. در این نسخه تمام کتابهای Epub و PDF ای را که خریدهاید، میتوانید بخوانید (حتی وقتی آنلاین نیستید). بنابراین، شما میتوانید تمام اتصالات فعال اینترنت را در لحظه مشاهده کرده و به تمام مشخصات آنها از جمله Data usage دسترسی پیدا کنید.

این سوئیچ همچنین تمام ورودی های که همکنون در مخزن BCD وجود ندارند را نمایش می دهد. ابتدا دیوایسی که در سینک شدن مشکل دارد را پیدا کرده و گزینهی «Log Out» را بزنید. پیشنهاد میکنیم به جای وصل شدن به دادههای گوشی هوشمند، به یک شبکهی وای فای پایدار متصل شوید. این مورد بخصوص وقتی می خواهید تلفن اندروید را به رایانه تحت Windows 10 متصل کنید و از ویژگی Continue on PC استفاده کنید، ضروری است. اگر اتصال به اینترنت شما مناسب است اما باز هم در سینک شدن به نسخهی وب واتساپ مشکل دارید، سعی کنید به یک شبکهی دیگر متصل شوید تا ببینید آیا این مشکل برطرف شده یا نه.

برخی مواقع همین کار ساده میتواند مشکل شما را برطرف کند. اگر نوار جستجوی شما چیزی را نشان نمی دهد یا شما نتایج فوق را نمی بینید، همچنین می توانید با باز کردن Control Panel، انتخاب System and Security و سپس گزینه ی «Defragment and optimize your drives» را در زیر Administrative Tools header انتخاب نمایید. وبسایت واتساپ در این مورد میگوید: «واتساپ نسخهی وب مانند آیینه عمل میکند و مکالمات و پیامهایی که از طریق واتساپ گوشی به آن دسترسی داشتید را به سرعت برای شما به نمایش در میآورد.» با این حال اما بسیاری از کاربران برای سینک کردن نسخهی وب واتساپ با مشکلاتی روبرو هستند که در ادامه به معرفی ۶ تا از بهترین روشهای حل این مشکل خواهیم پرداخت.

این مشکل را نیز جدی بگیرید و برای حل آن، باید به یک تعمیرکار لپ تاپ رجوع کنید. در این بین، مشکلاتی نیز در این پیامرسان دیده میشود که به تدریج انتظار داریم این مشکلات نیز حل شود و کاربران از کار کردن با این پیامرسان لذت ببرند. احتمالاً استفاده از این نسخه میتواند مشکل عدم سینک شدن واتساپ را برای شما حل کند. اگر x64 درج شده بود میتوانید با خیال راحت از نسخه 64 بیتی ویندوز 10 استفاده کنید.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید نرم افزار های ویندوز را بر روی گوشی اندروید اجرا کنید ، احتمالاً نه … کلید میانبر برای اجرای برنامه در AVD از Emulator در اندروید استودیو است. برنامهی جذاب Office Lens که توسط مایکروسافت ارائه شده است، صرفا بخاطر لینک شدن با ویندوز 10 طراحی نشده است، بلکه برنامهای ادغام شده با OneDrive است. برای مثال سرعت لود شدن صفحات وب را مورد آزمایش قرار داده تا از سرعت و کیفیت اتصال اینترنتتان آگاه شوید. گام چهارم: در این مرحله، اکنون گزینهی «Clear cache option» را انتخاب نمایید.

گام سوم: روی گزینهی «Linked Devices» کلیک کنید. Scan History : با کلیک بر روی این گزینه می توانید تاریخچه اسکن هایی که ویندوز دیفندر برای شما انجام داده است را ببینید ، همچین می توانید در این قسمت ویروس ها و فایل های مخربی که در طی اسکن پیدا شده و قرنطینه شده اند را مشاهده کنید. به گزارش آسمونی، با توجه به بررسی هایی که توسط موسسه AdDuplex انجام گرفته است فقط 20 درصد از کل کاربران ویندوز در سراسر دنیا ویندوز 11 را نصب کردهاند.طبق گزارشی که در ماه ژانویه 2022 منتشر شده بود این آمار فقط 16.2 درصد بود و حالا چند درصد به آن اضافه شده است.

در این صفحه یک ساید بار وجود دارد، که در سمت چپ واقع شده است. بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که مشکل شما به دلیل نداشتن رم کافی باشد. اغلب این موارد، در واقع بیشتر بازطراحی رابط کاربری هستند تا ویژگیهای واقعی و همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، ویندوز ۱۱ با وجود تنظیمات مجدد و به روز رسانی آرایش و چیدمان محیط آن، بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، برایتان آشنا خواهد بود. همین عامل نیز موجب این میشود که پیامها را در نسخهی وب واتساپ به صورت ناقص مشاهده کنیم. توسعه دهندگان و علاقمندان مستقل نیز همچنین از طریق Microsoft Bug Bounty Program می توانند باگ های ویندوز را به عنوان فریلنسر ردیابی کنند.

اگر شما میخواهید زبان ویندوز خود را به فارسی تغییر دهید یا اینکه به طور اشتباه به یک زبان دیگر رفته و میخواهید آن را به انگلیسی باز گردانید باید در این مقاله همراه ما باشید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. این مطلب به … در این مقاله از مجله تکنولوژی ایده آل تک قصد داریم روشهای استفاده از کیبورد مجازی در ویندوزهای ۷، ۸ و ۱۰ را بررسی کنیم. توصیه میشود که نسخهی بتای واتساپ را از گوشی هوشمند خود حذف کرده و نسخهی پایدار و اصلی آن را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید